Cytat:
|
Bednarz ma w 4 literach wasz bojkot bo on i tak dostanie kasę od Canal+ za Chrapka i drobne kwoty z innych źródeł więc on sobie poradzi najwyżej spuści Wisłe do I-ligi wiec zamiast unosić się dumą wspierajcie klub. Bo tylko wspieranie Wisły może ją uchronić przed katastrofą. Jak mówiłem Bednarz ma wystarczająco kasy by grać, ale nie wiadomo o co.
|
Ty jesteś parchatym prowokatorem albo jakimś niedojebem. Piszesz dwa zdania i w każdym sobie przeczysz.
Bednarz ma bojkot w 4 literach - ale wspierajcie Wisłę bo tylko tak można ją uchronić.
On sobie poradzi - najwyżej spuści Wisłę do I ligi (no to rzeczywiście sobie poradzi).
Ma wystarczająco kasy żeby grać - nie wiadomo o co ( to ma wystarczająco czy nie).
Masz rozdwojenie jaźni, czy jesteś tylko zwykłym zjebem, który pisze, żeby pisać?
Wyjmij nos z dupy bednarza i przetrzyj oczy - świat jest piękny