gypsy napisał(a):

|
Mam nadzieję, że nie wróci. Nie chodzi o to, że mam do niego jakiś uraz, bo tak nie jest, ale nie bądźmy przytułkiem dla niechcianych gdzie indziej zawodników. Dzięki Misiek za ten sezon, byłeś naprawdę solinym bramkarzem i tyle. Czas na innych.
|
Idąc Twoim tokiem rozumowania: nie powinniśmy byli zatrudniać Głowy, Brożka, Stilicia czy Dudki.
Beggars can't be choosers - jak to mawiają angole. Tez mi się nie podoba, że jesteśmy piłkarskim śmietnikiem, do którego trafiają piłkarze nigdzie indziej niechciani (motyw wspólny niemal wszystkich naszych transferów ery Bednarza), ale takie są realia. I tak wychodzimy na tym (jak na razie) całkiem nieźle.