|
Nie popieram nikogo, a to dobre..
JB szkodzi Wiśle na każdym polu .., ale nie ma to jak "neutralność" wobec JB, no super podejście do tematu.
EDIT:
Okay i żeby była pełna jasność, SKWK też ma swoje dla mnie nie akceptowalne wady, ale je można zmieniać, pana Bednarza zaś należy po prostu wymienić, albowiem z jego osobą, w Wiśle Kraków, nic dobrego zrobić się już nie da.
Ostatnio edytowane przez milosz : 24.06.2014 o godz. 13:35.
|