Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27373
Stary 24.06.2014, 12:00
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
http://www.forbes.pl/meksyk-autami-s...45390,1,1.html


hmm no chyba tak jest
pewnie że jest, tak jak POlska, Czechy i Słowacja sa zagłębiem motoryzacyjnym Europy.

To nie znaczy, że VW czy Toyota nie mają fabryk w USA. Nie zbudowali ich tam dla niższych kosztów pracy, tylko dla dostępu do rynku zbytu.