Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27372
Stary 24.06.2014, 10:57
Szpen napisał(a):Wyświetl post
gdyby iść twoim tropem, trzeba byłoby się zastanowić po co VW czy inna Toyota buduje fabryki w USA? Przecież mogą ciut niżej w Meksyku czy niżej. Byłoby taniej produkować ...
http://www.forbes.pl/meksyk-autami-s...45390,1,1.html


hmm no chyba tak jest


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru