Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16378
Stary 24.06.2014, 10:48
Tylko czemu taki klub jak Wisła ma się zniżać i prosić o zawodnika ległej..
To jest pokazanie niższości. Nie możemy zniżać się do takiego poziomu żeby wypożyczac gracza legii bez względu na okoliczności klubu.
Nie możemy ogrywać gości naszym rywalom w dodatku taki Jagiełło nie raz pokazywal ''eLkę''.
Jest jak jest, ale pewne tradycje itd. musimy zachować, bo to nas wyróżnia i jest wyznacznikiem naszej Wielkości i Wierności !
Odpowiedz cytując