|
^^ Patrząc tylko na średnią arytmetyczną to idąc na spacer z psem, to średnio obaj mamy po trzy nogi. Co jednocześnie jest wtedy faktem ale i bzdurą.
Porównywanie średnich będzie miało sens po rundzie jesiennej o ile przez całą bojkot będzie dalej trwał. Na razie ciężko stwierdzić ile faktycznie jest bojkotujących, ile nie chodzi ze względu na atmosferę a ile osób się boi.
|