Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5751
Stary 24.06.2014, 09:14
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz jak spuści klub do I ligi odejdzie z tego klubu, bo klubu nie będzie stać a zyskamy bardzo wiele ciekawych przeciwników Jestem na 100% pewien, że gdybyśmy tam wygrywali a łysego węża nie było, atmosfera od razu by się polepszyła a na stadion by zaczeli przychodzić ludzie- bo po prostu były by emocje.
No ku**a faktycznie na mecze z Dolcanem czy FC Borowiki by ludzie walili na stadion, by poczuć te emocje. Mistrzu, zacznij dawać wykłady otwarte, bo marnujesz talent.
Bednarz wypełnia polecenia Cupiała.
Cupiał - miej honor i wystaw klub na sprzedaż.
Odpowiedz cytując