Pablo84 napisał(a):

Bednarz jak spuści klub do I ligi odejdzie z tego klubu, bo klubu nie będzie stać a zyskamy bardzo wiele ciekawych przeciwników Jestem na 100% pewien, że gdybyśmy tam wygrywali a łysego węża nie było, atmosfera od razu by się polepszyła a na stadion by zaczeli przychodzić ludzie- bo po prostu były by emocje.
|
No ku**a faktycznie na mecze z Dolcanem czy FC Borowiki by ludzie walili na stadion, by poczuć te
emocje. Mistrzu, zacznij dawać wykłady otwarte, bo marnujesz talent.