Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 24.06.2014, 08:50
s1mone napisał(a):Wyświetl post
To jest bezedura.
Jak się w piłkę grać potrafi to jest to ważniejsze niż warunki fizyczne. Popatrz co robił Melikson, a on był chuchro takie, że jakbym dobrze dmuchnął to bym go zdmuchnął. Popatrz co Stilić wyprawia, a przecież zawsze była mowa o jego słabych warunkach fizycznych.
.
Semier i słabe warunki fizyczne ? Naginanie rzeczywistości. Słaba motoryka owszem...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując