s1mone napisał(a):

To jest bezedura.
Jak się w piłkę grać potrafi to jest to ważniejsze niż warunki fizyczne. Popatrz co robił Melikson, a on był chuchro takie, że jakbym dobrze dmuchnął to bym go zdmuchnął. Popatrz co Stilić wyprawia, a przecież zawsze była mowa o jego słabych warunkach fizycznych.
.
|
Semier i słabe warunki fizyczne ? Naginanie rzeczywistości. Słaba motoryka owszem...