palikot napisał(a):

|
A dlaczego nie chcieli mieć rynku zbytu np. w Austrii albo na Słowacji tylko akurat tam? Ja mówię o związku kierunku i niskich kosztów tej ekspansji a nie o strategi firmy.
|
gdyby iść twoim tropem, trzeba byłoby się zastanowić po co VW czy inna Toyota buduje fabryki w USA? Przecież mogą ciut niżej w Meksyku czy niżej. Byłoby taniej produkować ...