Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27370
Stary 24.06.2014, 08:43
palikot napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego nie chcieli mieć rynku zbytu np. w Austrii albo na Słowacji tylko akurat tam? Ja mówię o związku kierunku i niskich kosztów tej ekspansji a nie o strategi firmy.
gdyby iść twoim tropem, trzeba byłoby się zastanowić po co VW czy inna Toyota buduje fabryki w USA? Przecież mogą ciut niżej w Meksyku czy niżej. Byłoby taniej produkować ...