DeadOrAlive napisał(a):

Ktoś w ogóle zwrócił na to uwagę ?
Apeluję o ostrożność.
|
: ))))
co do zwracania uwagi - lepiej byłoby zapytać, czy ktoś jeszcze jej nie zwrócił
przebudzenie diaspory, od kilku dni temat nr 1 dla samej "narodowej sąsiadki"
podobno narodowy ajax za późno przesłał maila i swoich braci w wierze nie wspomoże ;-)
---
przychodzimy o 18.40, plac vis a vis kościoła świętych Piotra i Pawła
info dla daltonistów: żydy zbierają się na Placu Benedyktyńskim (przed kościołem oo. Benedyktynów)