Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27369
Stary 24.06.2014, 08:32
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Ktoś w ogóle zwrócił na to uwagę ?
Apeluję o ostrożność.
: ))))

co do zwracania uwagi - lepiej byłoby zapytać, czy ktoś jeszcze jej nie zwrócił

przebudzenie diaspory, od kilku dni temat nr 1 dla samej "narodowej sąsiadki"
podobno narodowy ajax za późno przesłał maila i swoich braci w wierze nie wspomoże ;-)

---
przychodzimy o 18.40, plac vis a vis kościoła świętych Piotra i Pawła
info dla daltonistów: żydy zbierają się na Placu Benedyktyńskim (przed kościołem oo. Benedyktynów)
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce