Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5748
Stary 24.06.2014, 08:23
Bednarz ma w 4 literach wasz bojkot bo on i tak dostanie kasę od Canal+ za Chrapka i drobne kwoty z innych źródeł więc on sobie poradzi najwyżej spuści Wisłe do I-ligi wiec zamiast unosić się dumą wspierajcie klub. Bo tylko wspieranie Wisły może ją uchronić przed katastrofą. Jak mówiłem Bednarz ma wystarczająco kasy by grać, ale nie wiadomo o co.
Odpowiedz cytując