Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27365
Stary 23.06.2014, 19:50
palikot napisał(a):Wyświetl post
O to skutki polityki fiskalnej Węgier i Orbana:

http://biznes.interia.pl/gieldy/news...block=business

Czyli jak przyciągać polskie firmy do siebie...
głupoty gadasz, a kolega wyżej ci przytakuje ...

firma wychodzi na zewnątrz, bo chce miec bliżej swoich rynków zbytu, surowców i darmowej kasy.
a wychodzi również przez to, że zarobili w polskich fabrykach w Kętach, Nowej Soli i Gorzycach