palikot napisał(a):

głupoty gadasz, a kolega wyżej ci przytakuje ...
firma wychodzi na zewnątrz, bo chce miec bliżej swoich rynków zbytu, surowców i darmowej kasy.
a wychodzi również przez to, że zarobili w polskich fabrykach w Kętach, Nowej Soli i Gorzycach