Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16371
Stary 23.06.2014, 17:11
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Problem to my mamy na każdej pozycji....
PS. Nie wiem ile w tym prawdy ale jakis gosc w komentach na wislaportal zamiescil info o takim gościu:
http://www.transfermarkt.de/kristian.../spieler/90941

Występy w u19 i u21. Progres (prawie) cały czas robi. Warunki ma.
Dużo lepsza opcja niż Popchadze moim zdaniem. Popchadze to podstarzały gruzin. Ten jest młody, rozwija się, można kiedyś sprzedać z dużym zyskiem. Jedyny problem jest taki, że w akcji go nie widzieliśmy.
Odpowiedz cytując