Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16369
Stary 23.06.2014, 16:17
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Było pisane, że przyjście Plizgi zależne jest od odejścia Sarkiego. Sarki zostaje i dobrze, wolę jego. Problemy mamy w obronie a nie w ofensywie.
Problem to my mamy na każdej pozycji....
PS. Nie wiem ile w tym prawdy ale jakis gosc w komentach na wislaportal zamiescil info o takim gościu:
http://www.transfermarkt.de/kristian.../spieler/90941
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 23.06.2014 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując