Valandil napisał(a):

|
Było pisane, że przyjście Plizgi zależne jest od odejścia Sarkiego. Sarki zostaje i dobrze, wolę jego. Problemy mamy w obronie a nie w ofensywie.
|
Problem to my mamy na każdej pozycji....
PS. Nie wiem ile w tym prawdy ale jakis gosc w komentach na wislaportal zamiescil info o takim gościu:
http://www.transfermarkt.de/kristian.../spieler/90941