Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27361
Stary 23.06.2014, 15:45
palikot napisał(a):Wyświetl post
O to skutki polityki fiskalnej Węgier i Orbana:

http://biznes.interia.pl/gieldy/news...block=business

Czyli jak przyciągać polskie firmy do siebie...
Każdy przedsiębiorca wybierze niższe podatki i brak uzależnienia swojego losu od widzimisię urzędników.

Pamiętam, jaka była szydera, kiedy Kaczyński wspominał o Orbanie. Zresztą, jakby Kaczyński powiedział, że Ziemia jest okrągła, to miejscowe mózgi zaczęłyby na wyścigi udowadniać, że jednak nie.

Chory kraj, chorzy i zakompleksieni ludzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!