palikot napisał(a):

Każdy przedsiębiorca wybierze niższe podatki i brak uzależnienia swojego losu od widzimisię urzędników.
Pamiętam, jaka była szydera, kiedy Kaczyński wspominał o Orbanie. Zresztą, jakby Kaczyński powiedział, że Ziemia jest okrągła, to miejscowe mózgi zaczęłyby na wyścigi udowadniać, że jednak nie.
Chory kraj, chorzy i zakompleksieni ludzie.