Dariook napisał(a):

|
Ale ja nigdzie nie popieram strzelania racami. Również nie popieram budowania kłamliwych mitów i wyolbrzymianych konsekwencji związanych z tym wydarzeniem.
|
Skąd wiesz jakie konsekwencje nam groziły w związku z tym wydarzeniem?
Bo mogę Cię zapewnić, że groźba zamknięcia całego stadionu do końca sezonu była realna.