Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5724
Stary 22.06.2014, 23:02
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Formalnie nic nie przeszkadza by było tak jak na jesieni ... zakazy zdjęte i .... każdy kibic na wagę ceny karnetu/biletu ....
Macie swój honor i nie pobiegniecie na stadion bo Bednarz wam pozwolił.
Oczywiste
Prezes być może powinien powiedzieć: " sory trochę przesadziłem .."
Ale wiem że nawet gdyby się na to zdobył wam już to nie wystarczy ...
Długi impas przed nami ....
Grantar.
Abstrahując : Czy jeśli Belka i Sienkiewicz w telewizji powiedzieli by :sory trochę przesadziliśmy bo wypilśmy za dużo, rozumiem że im wybaczasz wszystko i wymazujesz z pamięci historię z ostatnich dni ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując