Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.06.2014, 19:33
Ja postawiłem, że będzie to przedział pomiędzy 9, a 12 miejscem, bo liczę na to, że w dobie kryzysu Smuda da pograć dłużej kilku zawodnikom z CLJ niż tylko ogony. Jeżeli będą grać to będą popełniać błędy przez co możemy tracić pkt. Jeżeli przyjdą zapchajdziury na 1 sezon to może uda się ugrać pierwszą 8, ale za rok wrócimy do pkt wyjścia. Kolejny raz będziemy się zastanawiać czy uda nam się awansować do pierwszej 8.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując