Temat
:
Które miejsce 2014/15?
Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
9
22.06.2014, 19:05
Za wcześnie, żeby cokolwiek sensownego powiedzieć: trzeba poczekać i zobaczyć jak będzie wyglądał skład: czy przyjdzie lewy obrońca, Jovanovic dostanie zgodę na treningi, jak będzie ze zdrowiem Głowy, czy odejdzie Sarki itd.
orm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do orm
Znajdź inne posty napisane przez orm