Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 22.06.2014, 18:42
KonŸado napisał(a):Wyświetl post
Przyjemnie się oglądało młodych Wiślaków, ciekawsza drużyna niż nasza seniorów ...
Myślę że przynajmniej kilku z tych zawodników będzie niedługo stanowiło o sile naszego 1szego zespołu, i będzie to tylko z zyskiem dla nas

Tak to powinno wyglądać i mam nadzieję, że tak będzie. Smuda nie stawia niestety na młodzież, jeżeli nie musi... Może teraz, w obliczu naszego składu personalnego coś się zmieni. Trzeba jednak zaznaczyć, że tacy Zając, czy Kościelniak, którzy dzisiaj upokarzali całą defensywę Cracovii Wisły na ten moment nie zbawią. Nikt nie powinien się spodziewać dwóch/trzech bramek Zająca, czy przedryblowania połowy boiska przez Kościelniaka. Mimo wszystko Ekstraklasa to inny poziom i nasi młodzi powinni być wprowadzani powoli. Dawajmy im w tym sezonie po 20 minut w każdym meczu, a za rok już powinni być gotowi do walki o pierwszy zespół.
Odpowiedz cytując