|
W sumie czy z ironią, czy bez to i tak co to daje? NIC.
Głosowanie od 25 lat na te postkomunistyczne k*urwy, a dziwić się, że tutaj nie zmienia się NIC.
Tusk, Kaczor, Miller, Palikot, Gowin, Ziobro Piechociński nie zmienią tutaj NIC. Wszyscy mieli już swój czas.
Co da wybór poszczególnego kandydata? NIC.
Co ma w mózgu gość, który siedzi i nie idzie na wybory, bo i tak partie niszowe dostaną promile zamiast procentów? NIC.
|