|
Prezes być może powinien powiedzieć: " sory trochę przesadziłem .."
Ale wiem że nawet gdyby się na to zdobył wam już to nie wystarczy ...
Długi impas przed nami .....
A zebys wiedział kolego ze mnie kibicowi który za nic dostał zakaz klubowy,kibicowi który od 74 r chodzi na mecze Wisły,kibicowi który oddał serce naszemu Klubowi,kibicowi który poswięcił wiele zdrowia i czasu dla Wisły równiez jako pracownik......nalezy sie chociaz minimum szacunku i przeprosin....przeprosin za brak mozliwosci chodzenia na mecze ,za wszystkie słowa robiące za mnie bandyte stadionowego ,za słowa o tym ze moge nie przychodzic na stadion juz nigdy.......Słowa Prezesa ...przepraszające nas za te wszystkie zakazy ....uwierz mi bardzo mogły by poprawic sytuacje......i ja na to czekam....
wazne są tylko te dni na które czekamy"
|