Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5717
Stary 22.06.2014, 12:01
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Lekka manipulacja: Jeśli już mówimy o walce kibicami to z częścią kibiców być może tych najzagorzalszych ale ograniczających się tak naprawdę do kilkuset osób.

No jak? czysta prosta matematyka powie Ci że na sektorze który obecnie jest pusty zasiada więcej niż kilkaset osób.
Naprawde znam wielu kibiców którzy maja wyjebane na SKWK, Sharków, Ultrasów etc a na mecze już nie chodza bo
a) solidaryzuja sie z bracmi po szalu którzy np. dostali z dupy zakaz stadionowy
b) nie podoba im się obecna polityka klubu
c) nie podoba im się klimat na stadionie który obecnie panuje

To że Wisła gra super czy gra biedę dla Nich nie ma znaczenia, bo to nie są ludzie którzy idą tylko na topowy mecz z Legią gdy jest walka o mistrza. To ludzie którzy na stadion przychodzili porozmawiać o futbolu,polityce, chuligance,dupczeniu, imprezach, kolegach. Teraz tego klimatu juz nie ma wiec wolą to robic w barze....
Kto traci na zysku z biletów ? Oni nie. Klub Tak.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując