Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.06.2014, 10:21
Obawiam się, że możemy mieć problemy z awansem do pierwszej ósemki. Co prawda przed ostatnim sezonem też chodziły takie głosy, ale przyszłość w klubie nie maluje się niestety kolorowo. Na solidne wzmocnienia się nie zapowiada, brak atmosfery na trybunach, to niestety nie wróży sukcesów.

Może trochę pesymistycznie, ale myślę, że uplasujemy się w drugiej połówce tabeli. Jeśli dodamy do tego słabszą grę na wiosnę, to obstawiam 13. miejsce. Oczywiście mam nadzieje, że będzie znacznie lepiej
Odpowiedz cytując