Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5687
Stary 21.06.2014, 09:27
Nie wiem jak Wy, ale boję się, że faktycznie bojkot stanie się odpowiedzią na każdy spór SKWK z zarządem (obym się mylił). Ne wiem, jak Wam, ale mi nasuwa się skojarzenie z Rzeczpospolitą demokracji szlacheckiej.
Odpowiedz cytując