|
Nasza wyjściowa jedenastka nie wygląda najgorzej...
( Buchalik - Burliga, Głowacki, Jovanović (?), Dudka - Stjepanović - Jankowski, Garguła, Stilić, Guerrier - Paweł Brożek )
...tylko jeśli zerkniemy na rezerwe...
( Bieszczad, Czekaj, Żemło, Uryga, Sarki, Zając, Boguski )
...możemy tylko się modlić żeby omijały nas kontuzje i żeby Jovanović mógł grać.
|