|
Member
Offline
|
|
Cytat:
Tygodnik „Wprost” dostał w czwartek nagrania rozmów b. rzecznika rządu Pawła Grasia, szefa MSZ Radosława Sikorskiego, b. ministra finansów Jacka Rostowskiego i ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego. Nie wiadomo, co jest na nagraniach. Pliki z podsłuchami za każdym razem podpisane są innym pseudonimem. Ostatni przysłał ktoś podpisujący się jako „Patriota” – pisze w weekendowej „Gazecie Wyborczej” Wojciech Czuchnowski.
Gazeta pisze także, powołując się na rozmówcę z „Wprost”, że to Piotr Nisztor skontaktował redakcję z osobą oferującą nagrania. – Odbyło się jedno spotkanie, po którym zaczęliśmy dostawać pliki z podsłuchami – twierdzi informator „GW”. Mechanizm przekazywania nagrań był taki, że do skrzynki naczelnego lub jego zastępców przychodził e-mail z odsyłaczem do strony, gdzie znajdowały się pliki dźwiękowe.
|
] http://300polityka.pl/news/2014/06/2...i-i-karpinski/
|
|