Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68199
Stary 20.06.2014, 20:28
huberix
Gwarantuje Ci, ze dyskusja z tym użytkownikiem mija się z celem, gość tak ma, że nic nie wie, nic sensownego nie pisze, ale szuka .., szuka ping-ponga słownego, takie przelewanie z pustego w próżne.
________
Przychodząc do Wisły podpisywali (RM, SV) 2-letnie kontrakty, po nieco ponad pół roku, w którym było tylko MP i 3 minuty od LM, już byli na wylocie..
Holendrzy kupowali za setki tysięcy, wcześniej sprzedano piłkarzy z Wisły za miliony, po 9 latach czekania na dobry wynik w pucharach taki się pojawił , co jasno pokazuje że gdyby dano czas na prace, nie było ciśnienia na LM ze strony właściciel, była szansa na jeszcze lepsze wyniki ..
Teraz mamy sytuacje inną, brak jakichkolwiek perspektyw, jedyna szansa że Głowacki będzie się powoli starzeć, że Brożek będzie strzelał bramki, ale to tylko na przetrwanie kolejnego sezonu, z konfliktem Prezesa z kibicami, z coraz większymi problemami z przychodami w klubie.

Co do celów na nowy sezon, wiadomo, wygrać derby i realnie patrząc, miejsce w górnej 8-mce.

_________
szprotson

Do postu poniżej, autorstwa użytkownika szproston.

Nie zamierzam zaśmiecać tego forum kolejną zbędna polemiką o niczym, na mecze Wisły, różne, nie tylko piłki nożnej, chodzę tylko z tymi z którymi chcę i na takie które przyjść mogę (bojkot Bednarza też powoduje pewne ograniczenia w stosunku do Wisły SA).

Znajomości z netu zaś nie podejmuje z założenia, zwłaszcza z tymi co szukają tylko sporu dla sporu.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.06.2014 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując