Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68194
Stary 20.06.2014, 19:53
http://www.............../news/valcx...kt-z-polakami/
Dla Szprotsona




''Chcieliśmy podpisać kontrakt z siedmioma czy ośmioma Polakami, właściciel Bogusław Cupiał zawsze mówił "nie". Nie chciał inwestować w Polaków. Rozmawialiśmy np. z Marcinem Baszczyńskim czy Pawłem Olkowskim, ale Cupiał wolał wydać pieniądze na obcokrajowca niż na Polaka, bo też nie ma co ukrywać - ceny za naszych czołowych piłkarzy były zdecydowanie wyższe, więc miał rację.'' - ciekawy cytat ukazujący wszechmądrego Cupiała, ale przecież to NIE ON jest winny..
Ostatnio edytowane przez huberix : 20.06.2014 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując