|
oj miloszu,
piszesz ze bylo "tak i tak" wiec pytam czy masz na to jakis dowód. A dla Ciebie dowodem sa jakies wywiady których nawet nie jesteś w stanie tutaj przedstawić.Ale że są zgodne z Twoim tokiem rozumowanie to przyjmujesz ze tak było i kropka.
Ja akurat sytuacje z okresu holendrów w klubie znam bardzo dobrze i to nie ze stron interetowych jak Ty, ale jak pewniak jej nie przyjmuję dlatego też z chęcią poznałbym drugi koniec kija czyli Twoje tezy ktore podparte są czym ?
Fajnie że ufasz wywiadom, tylko powiedz mi ufasz wszystkim czy tylko niektórym?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|