Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68192
Stary 20.06.2014, 19:38
oj miloszu,
piszesz ze bylo "tak i tak" wiec pytam czy masz na to jakis dowód. A dla Ciebie dowodem sa jakies wywiady których nawet nie jesteś w stanie tutaj przedstawić.Ale że są zgodne z Twoim tokiem rozumowanie to przyjmujesz ze tak było i kropka.
Ja akurat sytuacje z okresu holendrów w klubie znam bardzo dobrze i to nie ze stron interetowych jak Ty, ale jak pewniak jej nie przyjmuję dlatego też z chęcią poznałbym drugi koniec kija czyli Twoje tezy ktore podparte są czym ?
Fajnie że ufasz wywiadom, tylko powiedz mi ufasz wszystkim czy tylko niektórym?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując