|
Senior Member
Offline
|
|
Szprotson: Bark u ciebie "niezbitego dowodu" na twoją tezę, stąd ją kwestionuję.
Ja zaś co czytałem, to pisze, mnie to wystarczy.
huberix napisał(a): 
|
Valckx mówił, że miał inny plan. Chciał bodajże Baszczyńskiego(chyba) i miał kilku młodych na oku.
|
huberix napisał(a): 
|
Chciał w ciągu 3 lat zrobić super ekipę. Cupiał chciał jak zwykle na już.
|
Cały pomysł na sprzedaż wszystkich aktywów powstał dużo wcześniej, w kontekście tzw. wielkiej wyprzedaży (min., całej obrony), a później jedynego napastnika (ten ostatni transfer to już Valckx). korzyści ze sprzedaży (tej wcześniejszej), plus z europejskich pucharów były znacznie większe niż wydatki, ale niektórzy wolą wierzyć w bajki Bednarza, że jest jakiś dług z winy Holendrów, tak jakby decyzje podejmowali wyłącznie oni , bez wiedzy Zarządu Wisły..
Jest tak jak piszesz, był plan pracy na 2 lata (EDIT, może i na dłużej bo pomysł z siecią skautingu itp. o tym by świadczył), przyszły zbyt szybko b. dobre wyniki, MP i boss się zapalił, że w pół roku, w 2 okienka i dość skromne transferowe, fundnie sobie LM, co było dalej wiadomo..zero strategii, jak zwykle brak planu B. Pod tym względem w Wiśle jest bez zmian.
Ostatnio edytowane przez milosz : 21.06.2014 o godz. 05:06.
|
|