|
bez przesady, że Wisła młodzieżą stoi, piszę tylko, że mają szansę , na Chrapka też nikt nie stawiał i marudził, ale równie dobrze mogą podzielić losy innych niespełnionych talentów, dlatego napisałem, że w tym sporcie nic nie przewidzisz a wszelkie dywagacje mogą wziąc w łeb już parę chwil później,
|