Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68181
Stary 20.06.2014, 14:18
luczyk napisał(a):Wyświetl post
może faktycznie młody Cleber, Zając, Żemło wypalą jak nie teraz to kiedy taka sytuacja finansowa to dla nich okazja, o puchary bić się pewnie nie będziemy ale może do grupy mistrzowskiej z piłką to w ogóle paranoja,nic nie przewidzisz, to się wymyka wszelkim oceną
Dolicz do tego jeszcze Witka i Furtaka...mlodzieza Wisła stoi.....

PS.A o puchary wg.Jacentego bic się mamy....(toz to debil...)
PS 2. Pociag ruszyl z Bukaresztu....
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 20.06.2014 o godz. 14:21.
Odpowiedz cytując