Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
#
68181
20.06.2014, 14:18
luczyk
napisał(a):
może faktycznie młody Cleber, Zając, Żemło wypalą
jak nie teraz to kiedy
taka sytuacja finansowa to dla nich okazja, o puchary bić się pewnie nie będziemy ale może do grupy mistrzowskiej
z piłką to w ogóle paranoja,nic nie przewidzisz, to się wymyka wszelkim oceną
Dolicz do tego jeszcze Witka i Furtaka...mlodzieza Wisła stoi.....
PS.A o puchary wg.Jacentego bic się mamy....(toz to debil...)
PS 2. Pociag ruszyl z Bukaresztu....
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 20.06.2014 o godz. 14:21.
63.5 Kg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 63.5 Kg
Znajdź inne posty napisane przez 63.5 Kg