Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Czyli już pewnie po aferze wszystko wróci do normy zapewne.
|
Nie, to dopiero początek
Udostępniać i zapraszać znajomych, nie tylko przez fb, ale przede wszystkim nakłaniać w rozmowach. Jest długi weekend, macie genialną do tego okazję.
https://www.facebook.com/events/1434..._mall_activity
Wrocek w liczbie osób niestety już nas dogania...