może faktycznie młody Cleber, Zając, Żemło wypalą

jak nie teraz to kiedy

taka sytuacja finansowa to dla nich okazja, o puchary bić się pewnie nie będziemy ale może do grupy mistrzowskiej

z piłką to w ogóle paranoja,nic nie przewidzisz, to się wymyka wszelkim oceną