Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68179
Stary 20.06.2014, 13:22
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz coś mówił ostatnio, że celem na następny sezon jest zajęcie miejsca gwarantujacego europejskie puchary... Konfrontując to ze zbrojeniami Legii czy Lechii oraz kadry Lecha trzeba zadać sobie pytanie czy facet coś bierze czy już przebił kompletnie szczyt absurdu.
To najprawdopodobniej bzdury takie same jak te o kłopotach bogactwa sprzed roku i wiele innych.
Co do jeszcze jednego napastnika - Żurawiowi nie udał się skok do Brukseli, szmaciany biznes też nie wypalił - może tym razem da się namówić na powrót za niewielkie pieniądze...
Odpowiedz cytując