kpn napisał(a):

|
Za późno. Wczesniej trzeba było mysleć.
|
Dokładnie - imprezę masową można zglosić najpóźniej 30 dni przed tym jak ma miejsce, jednak nie ma obowiązku później organizacji wydarzenia, więc w tym przypadku i jeden i drugi termin można było zgłosić jako masówkę. Jedyne zagrożenie, że zainteresowanie byłoby na poziomie 300-400, a koszty z tytułu imprezy masowej zdecydowanie większe.