Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1003
Stary 20.06.2014, 11:07
kpn napisał(a):Wyświetl post
Za późno. Wczesniej trzeba było mysleć.
Dokładnie - imprezę masową można zglosić najpóźniej 30 dni przed tym jak ma miejsce, jednak nie ma obowiązku później organizacji wydarzenia, więc w tym przypadku i jeden i drugi termin można było zgłosić jako masówkę. Jedyne zagrożenie, że zainteresowanie byłoby na poziomie 300-400, a koszty z tytułu imprezy masowej zdecydowanie większe.
Odpowiedz cytując