Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2612
Stary 20.06.2014, 09:21
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jechalem wlasnie po Lema i w nocy calosc roki wielkie WOW.

Jak pod to pojdzie np plandeka jak z krainy wielkiego ziemniaka bedzie super i w dzien.
Tutaj pełna zgoda, w nocy wygląda bardzo bobrze i jeśli rzeczywiście zrobią coś ala pyrlandia( wiem że nie realne, ale osobiście marzy ni się coś w ten deseń: http://upload.wikimedia.org/wikipedi...C3%BCnchen.jpg )to i w dzień będzie wyglądało bardzo dobrze. Tylko, że właśnie na to sie nie zanosi bo gdziekolwiek czytam o tym projekcie, to piszą, że to już jest finalna elewacja.

Odpowiedz cytując