MatMario napisał(a):

Jechalem wlasnie po Lema i w nocy calosc roki wielkie WOW.
Jak pod to pojdzie np plandeka jak z krainy wielkiego ziemniaka bedzie super i w dzien.
|
Tutaj pełna zgoda, w nocy wygląda bardzo bobrze i jeśli rzeczywiście zrobią coś ala pyrlandia( wiem że nie realne, ale osobiście marzy ni się coś w ten deseń:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...C3%BCnchen.jpg )to i w dzień będzie wyglądało bardzo dobrze. Tylko, że właśnie na to sie nie zanosi bo gdziekolwiek czytam o tym projekcie, to piszą, że to już jest finalna elewacja.