http://wpolityce.pl/polityka/201476-...na-listach-pis
Podejrzewam ,że Gowin wyciągnie z PO kilku-kilkunastu posłów i razem z PIS na współnych listach mogą osiągnąć nawet 35-38% . Ciekawe co zrobi PSL bo wybory chyba nie uniknione a Ludowcy jak chorągiewka pewnie będą chcieli poprzeć PIS ,żeby do kolejnego rządu się załapać jako uzupełnienie do większości.