Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1001
Stary 19.06.2014, 22:48
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
To ile w końcu?.

Juniorzy wygrali i radzą sobie nawet w III lidze. Dla mnie temat zamknięty.
Było 15zł, jak się okazało, że jest mecz z pasami, poszło do 20zł. Wiadomo, że ten 1000 biletów się sprzeda, to dobrze że więcej kasy pójdzie na Akademię
Odpowiedz cytując