PhantomRanger napisał(a):

To ile w końcu?.
Juniorzy wygrali i radzą sobie nawet w III lidze. Dla mnie temat zamknięty.
|
Było 15zł, jak się okazało, że jest mecz z pasami, poszło do 20zł. Wiadomo, że ten 1000 biletów się sprzeda, to dobrze że więcej kasy pójdzie na Akademię
