Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68174
Stary 19.06.2014, 20:15
Piotrek nie przeskoczyłby już pewnego poziomu, no ale litości, zawsze to dodatkowy piłkarz uzupełniający skład, mający lepsze i gorsze występy i spore ogranie w ekstraklasie. Jeśli nawet przyjdzie jakiś JEDEN obrońca to wobec takich braków wciąż będzie to kpina!!! Ktoś wspominał, że jedną rundę pociągną, a później będzie zjazd. Ja to bym się obawiał, żeby słowa Głowy sprzed roku tym razem nie okazały się prorocze...
What's new?

Odpowiedz cytując