Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2608
Stary 19.06.2014, 19:45
Elewacje by zrobili i stadion byłby całkiem ładny, swoją drogą pytanie mam, co z tymi pękającymi szybami i daszkami nad trybunami, dawno się na stadionie nie było to nie wiem.
Odpowiedz cytując