crazykaro napisał(a):

To samo można powiedzieć o naszym stadionie
|
Nasz stadion został ukończony w 100% i wygląda dokładnie tak jak większość budowlańców oczekiwała! To jak będzie wyglądał w następnych latach zależy tylko od tego co wymyślą władze, bo naprawić można naprawde wiele, ale jak widać niewielu na tym zależy
Dzwine mamy to miasto, że większość obiektów użyteczności publicznej wewnątrz czarują, z zewnątrz jednak są dość kontrowersyjnymi okur_inami
