Matejas_ napisał(a):

...jednak nie umniejszają sobie zasług, bo każdy zawodnik który wchodzi u nich z ławki jest Mistrzem Polski Juniorów Młodszych 
za kuchenkorz.pl:
"W składzie Wisły większość stanowią zawodnicy z rocznika 1995, młodszych jest tylko trzech graczy z rocznika 1996 (minimalna liczba wymagana przepisami). W Lechu głównie zawodnicy rocznika 1996 i 1997, z rocznika 1995 jedynie dwóch graczy."
"16` W pierwszym kwadransie lepiej poczynają sobie zawodnicy Wisły. Lechici starają się rozgrywać piłkę, lecz silniejsi fizycznie goście przerywają akcje."
"45` Koniec 1. połowy, Lech remisuje z Wisłą 0:0. Gospodarze starają się prowadzić grę i sprawiają wrażenie zespołu piłkarsko nieco lepszego. Mający zdecydowaną przewagę fizyczną wiślacy skupiają się na obronie i kontratakach."
|
Wiślacy są silniejsi... żeby tylko dziennikarzyny nie winili za to Miśka i jego siłowni

BRAWO MŁODZI!