Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#990
Stary 19.06.2014, 16:49
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
...jednak nie umniejszają sobie zasług, bo każdy zawodnik który wchodzi u nich z ławki jest Mistrzem Polski Juniorów Młodszych

za kuchenkorz.pl:

"W składzie Wisły większość stanowią zawodnicy z rocznika 1995, młodszych jest tylko trzech graczy z rocznika 1996 (minimalna liczba wymagana przepisami). W Lechu głównie zawodnicy rocznika 1996 i 1997, z rocznika 1995 jedynie dwóch graczy."

"16` W pierwszym kwadransie lepiej poczynają sobie zawodnicy Wisły. Lechici starają się rozgrywać piłkę, lecz silniejsi fizycznie goście przerywają akcje."

"45` Koniec 1. połowy, Lech remisuje z Wisłą 0:0. Gospodarze starają się prowadzić grę i sprawiają wrażenie zespołu piłkarsko nieco lepszego. Mający zdecydowaną przewagę fizyczną wiślacy skupiają się na obronie i kontratakach."
Wiślacy są silniejsi... żeby tylko dziennikarzyny nie winili za to Miśka i jego siłowni BRAWO MŁODZI!
Odpowiedz cytując