Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5679
Stary 19.06.2014, 13:41
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Właśnie dlatego wolałbym aby muzeum nie powstało metodami haupniczymii i było budowane przez kogoś kto nie umie utrzymać dobrych stosunków z S.A. czy miastem. Jestem natomiast za projektem niszowym (w skali globalnej) jakim jest muzeum TS'u, na terenach TS'u i wszelkich tamtejszych sekcji - tutaj trzymam kciuki.
o karwasz twarz
a co to jakiś nowy inwestor od Jacka?
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując