Lukasz napisał(a):

|
Właśnie dlatego wolałbym aby muzeum nie powstało metodami haupniczymii i było budowane przez kogoś kto nie umie utrzymać dobrych stosunków z S.A. czy miastem. Jestem natomiast za projektem niszowym (w skali globalnej) jakim jest muzeum TS'u, na terenach TS'u i wszelkich tamtejszych sekcji - tutaj trzymam kciuki.
|
o karwasz twarz
a co to jakiś nowy inwestor od Jacka?