suikoden napisał(a):

|
Śmieszy mnie jak SKWK obraża ludzi. Tylko ktoś kiedyś mądry powiedział jak ktoś nie ma argumentów to będzie ubliżał bo nigdy taki nie przyzna komuś racji. Co do tych co mnie obrażają popatrzcie na siebie wielu idzie za SKWK nie wiedząc o co w tym wszystkim chodzi. Bednarz i tak zostanie czy to się podoba SKWK czy nie bo to Cupiał ma prawo podjąć taką decyzje. A wasze bojkoty nie uderzą Bednarza tylko w klub i im szybciej to zrozumiecie tym lepiej
|
Przecież dzięki temu nie ma na stadionie patologii, bandytyzmu i kręcenia lodów. Czego więcej klubowi potrzeba ? Jak widać bednarzowcy nie mogą przyznać racji, jak to ładnie wyżej napisałeś, że jednak po części ta "patologia" jest jednak potrzebna, czyż nie ?