Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68164
Stary 19.06.2014, 13:15
Przecież to jest kpina, że nawet tego Popchadze nie potrafili do teraz załatwić. Jedna wielka amatorka, znów wytrzymamy jedną rundę a na wiosnę będą modlitwy o jak najmniejszy wymiar kary od każdego zespołu, który zmieści się w ósemce.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując