Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5672
Stary 19.06.2014, 12:36
Śmieszy mnie jak SKWK obraża ludzi. Tylko ktoś kiedyś mądry powiedział jak ktoś nie ma argumentów to będzie ubliżał bo nigdy taki nie przyzna komuś racji. Co do tych co mnie obrażają popatrzcie na siebie wielu idzie za SKWK nie wiedząc o co w tym wszystkim chodzi. Bednarz i tak zostanie czy to się podoba SKWK czy nie bo to Cupiał ma prawo podjąć taką decyzje. A wasze bojkoty nie uderzą Bednarza tylko w klub i im szybciej to zrozumiecie tym lepiej
Odpowiedz cytując