raindog napisał(a):

Po prostu jesteśmy debilami i musimy się z tym pogodzić 
|
Chyba pierwszy raz napisałeś coś mądrego, z czym można się zgodzić.
suikoden napisał(a):

|
to czemu SKWK n ie zrobi zbiórki na pomnik poda nr konta itp
|
Ale czy Ty jesteś takim ignorantem, idiotą czy masz 10 lat?